Domino’s Eindhoven als partner in supporteractivatie & beleving

FC Eindhoven verwelkomt sinds dit seizoen ook Domino’s Eindhoven als nieuwe partner binnen de Club van Goei Volk. Sommige Blauwwitters hebben het misschien al gezien: Domino’s is voorafgaand aan de aftrap van elke thuiswedstrijd zichtbaar op ons middencirkeldoek.

Maar dit is een partnerschap waarin we het net even anders aanpakken. In plaats van traditionele uitingen zoals boarding of tv-exposure, kiest Domino’s bewust voor supporteractivatie. Iets waar wij als club volledig achter staan. Wij vinden het belangrijk dat er een echte wisselwerking is tussen partners en onze achterban; initiatieven die supporters verrassen, verbinden en actief betrekken bij de club.

Zo trapten we de samenwerking af met een creatieve activatie:
Samen maakten we een online Domino’s game waarin supporters 25 bestellingen zo snel mogelijk moesten verzamelen. De top drie mocht vervolgens tijdens de rust van FC Eindhoven – FC Den Bosch deelnemen aan een live finale op het veld. Daar streden zij om de officiële winnaarstitel én maakten ze kans op een prachtige hoofdprijs: een jaar lang gratis pizza van Domino’s Eindhoven.

Het was een actie die zorgde voor enthousiasme bij onze supporters en perfect laat zien hoe partnerschap méér kan betekenen dan alleen zichtbaarheid.

We kijken ernaar uit om samen nog veel meer supporter gerichte activaties te ontwikkelen en zo de clubbeleving verder te versterken!

Welkom bij de Club van Goei Volk, Domino’s Eindhoven! 💙🤍🍕