Blomme nog een seizoen Blauw-Witter

“Ik kijk uit naar een nieuw seizoen bij deze mooie club!”

Xander Blomme (23) blijft nog een jaar bij FC Eindhoven. De Belgische middenvelder heeft voor een jaar getekend aan de Aalsterweg. Blomme werd het afgelopen halfjaar gehuurd van Go Ahead Eagles.

Blomme begon zijn carrière in Brugge, eerst bij Cercle en vervolgens bij Club. Bij de Blauw-Zwarten schopte hij het tot de U21 en maakte in 2022 de overstap naar Go Ahead Eagles. In Deventer maakte hij minuten in de Eredivisie en in het seizoen 24-25 koos hij voor een verhuurperiode bij Excelsior. Mede door een blessure kwam Blomme in Rotterdam weinig in actie, maar in Eindhoven was hij het afgelopen halfjaar van meerwaarde op het middenveld met 15 gespeelde wedstrijden.

Technisch manager Marc Scheepers: “Xander is allereerst een fijn ventje met een goede mentaliteit. Hij is een typische kuitenbijter die het spel goed begrijpt en zorgt voor balans in het elftal. Ik ben blij dat we hem nog minimaal een jaar hier kunnen bewonderen.”

Xander Blomme: “FC Eindhoven is een warme club waar van alles mogelijk is. Ik kijk uit naar een nieuw seizoen bij deze mooie club!”

Blomme is erbij! Jij ook?
Bestel hier jouw seizoenkaart 26-27 >>