Bezoekersinformatie wedstrijd FC Eindhoven – RKC Waalwijk

Na twee wedstrijden hebben we 6 punten binnen en daarmee staan we op een mooie 4e plek in de Keuken Kampioen Divisie. Deze vrijdagavond, 22 augustus, openen we opnieuw het Jan Louwers Stadion. Dan nemen de Blauwwitten het op tegen de huidige nummer zes van de ranglijst: RKC Waalwijk. Om jouw stadionbezoek zo soepel mogelijk te laten verlopen, zetten we alle belangrijke informatie nog eens op een rij:

Tickets & kassaverkoop

  • Vanavond om 19.00 uur openen de stadionkassa’s voor de verkoop van losse tickets. Let op: bij de kassaverkoop wordt om legitimatie gevraagd.
  • Wil je liever online bestellen? Wees er dan nog snel bij, want de online verkoop gaat hard! 👉 Koop hier.

Merchandise shops
Vanaf dit seizoen vind je onze FC Eindhoven-merchandise niet alleen in de officiële stadionshop, maar ook op meerdere plekken in en rondom het stadion:

  • Buiten bij ingang 7→ geopend vanaf 18:30 uur tot 20:00
  • Stadionshop bij ingang 5 → geopend vanaf 19:00 uur tot 20:00 uur
  • Binnen het stadion bij ingang 8 → geopend vanaf 19:00 uur

Zo heb je nog meer mogelijkheden om jouw Blauwwitte outfit compleet te maken!


Stadionindeling & ingangen
Vanaf dit seizoen zijn er drie supportersingangen geopend. Het stadion is verdeeld in vier publiekssectoren:

  • Vak B & C → ingang 5
  • Vak D & E → ingang 7
  • Vak F, G, H, I, J & K → ingang 8

Ingang 7 & 8 bevinden zich aan de Bram Venemanlaan, achter de Noud van Melis-tribune. Vanaf de Charles Roelslaan loop je om de Fontys via de Theo Koomenlaan naar jouw ingang. Rondom het stadion is bewegwijzering aangebracht ter verduidelijking van de looproutes.

Sectoren gedeeltelijk open
Niet alle verbeteringen in faciliteiten zijn op dit moment gereed. Daarom blijven de sectoren voor deze eerste wedstrijd(en) open, alleen sector ABC is afgesloten. Zo kun je vrijdag dus nog wel vanuit ingang 8 doorlopen naar Café 1909. Na de wedstrijd zijn alle sectoren open en zijn alle horecapunten zoals het Supportershome bereikbaar.

Tekst gaat verder onder de afbeelding

Looproutes:
Rode lijn – autoverkeer
Blauwe lijn – looproutes
Gele lijn – gastenvak route

Tekst gaat verder onder afbeelding


Bereikbaarheid: auto, fiets of OV?
We raden iedereen aan om zoveel mogelijk met de fiets of het Openbaar Vervoer te komen. Fietsen parkeer je rondom de Fontys in de zwarte rekken. Of kom met het OV naar het stadion. Ook dit seizoen kun je dankzij onze trouwe partner Hermes gratis met de bus naar FC Eindhoven op vertoon van je toegangsbewijs (seizoenkaart of losse kaart). Kom je toch met de auto, parkeer dan onder de Fontys in de parkeergarage of in de P&R aan de Aalsterweg (4 euro per dag).


Samen met onze keeper, Jorn Brondeel, is er ook vooruit gekeken op dit affiche. Nieuwsgierig? De voorbeschouwing is hier te vinden.

TOT VANAVOND!